Wysoka

Start


 

 

Oferta Wielkanocna- Pokoje Gościnne Wysoka w Świeradowie Zdroju

 

Chcesz spędzić święta z rodziną bez konieczności poświęcania wolnego czasu na godziny przygotowań?

Przyjedź do nas!

Pobyt obejmuje:

 • 3 noclegi w pokoju z łazienką
 • 3 śniadania w formie bufetu, w tym 2 śniadania świąteczne, uroczyste i pełne tradycyjnych przysmaków z wędlinami własnej roboty
 • 1 obiadokolację postną (zupa, danie główne, deser) – Wielki Piątek
 • Stół domowych wypieków
 • Rozpoczęcie sezonu grillowego – obiadokolacja grillowa z pieczoną jagnięciną z własnej hodowli – Wielka Sobota (przy brzydkiej pogodzie przeniesiemy się do jadalni z kominkiem)
 •  świąteczną obiadokolację (zupa, danie główne, deser) – pierwszy dzień świąt
 • Dla chętnych do pozostania u nas do poniedziałkowego wieczoru świąteczna obiadokolacja dodatkowo płatna 30 złotych od osoby
 • Zajączkowa Wielkanoc dla dzieci, czyli poszukiwania na ogrodzie słodkich jajek z niespodzianką
 • Wyprawa do pobliskiego Kościoła ze świątecznym koszyczkiem. Jeśli nie zabierzecie go Państwo z domu, dostaniecie od nas przygotowany specjalnie na tę okazję, pełen tradycyjnych specjałów
 • bezpłatny parking
 • bezpłatne wi-fi
 • Bezpłatny pobyt dzieci w wieku do 3 lat nocujących w łóżku rodziców
 • 50% zniżki dla dzieci do 10 roku życia
 • Noclegi ze śniadaniem poprzedzające święta i następujące po nich jedyne 65 złotych
 • Pobyt zwierzątka domowego z aktualnym szczepieniem i własnym posłaniem płatny dodatkowo 10 złotych za noc

 

Wartość czterodniowego pobytu w terminie 18-21 kwietnia                                                  300 złotych od osoby

 

Kameralny dom położony na jednym z Czerniawskich wzniesień, z dala od zgiełku centrum Świeradowa Zdroju, na skraju świerkowego lasu. Powstał z miłości właścicieli do piękna okolicznej przyrody i atmosfery tajemniczych gór Izerskich.

 

Starając się zachować harmonię z wiejskim otoczeniem urządzaliśmy dom i ogród tak, aby pobyt tutaj dawał odpoczynek od miejskiego zgiełku i stresów. Pomaga nam w tym również natura. Tutejszy mikroklimat będący efektem połączenia surowego górskiego powietrza, olejków eterycznych z lasów świerkowych, gleby i wody bogatych w składniki mineralne, idealnie wpływa na samopoczucie.

 

Znajduje się tutaj 8 pokoi z łazienkami, mogących gościć około 25 osób. Posiadamy także zaplecze kuchenne i jadalnię z kominkiem.

Nasza kuchnia oferuje prawdziwie domowe posiłki. Przygotowywane są na świeżo, bez ulepszaczy smaku, często z surowców sezonowych oraz na bazie własnych wyrobów (dżemy i powidła, kapusta i ogórki kiszone, marynowane grzyby z pobliskiego lasu, cukinie, papryki, nalewki, soki i inne). Tworzymy potrawy tradycyjne, niekiedy lekko zmodyfikowane.

Od wiosny planujemy włączyć do menu dziko rosnące rośliny. Zapraszamy do skosztowania!!!

U nas zjesz śniadanie w formie szwedzkiego bufetu za 20 złotych, oraz dwudaniową obiadolację za 25 złotych. Opcjonalnie przygotowujemy również trzeci posiłek.

W ogrodzie, którego granica z lasem już prawie się zatarła znajduję się wiele zakątków sprzyjających odpoczynkowi i zachęcających do podziwiania pięknych widoków:plac zabaw, miejsce na ognisko, gril, ławki.

 

Takie wyjątkowe okoliczności są idealne dla gości indywidualnych, jak również dla grup przyjaciół i znajomych, chcących wspólnie spędzić trochę czasu. To miejsce na małe okolicznościowe imprezy, zjazdy konferencje, szkolenia a piękny plener tworzy niepowtarzalny klimat dla imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Świetnie poczują się tutaj zarówno piechurzy, grzybiarze, jak i rowerzyści i narciarze oraz ci, którzy preferują turystykę samochodową.

 

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne zniżki oraz zapewniamy profesjonalną obsługę przewodników – organizujemy wycieczki do Pragi, Skalnego Miasta, Drezna oraz po okolicy gór Izerskich. Dla kuracjuszy, którzy przybywają do nas oferujemy zniżki w centrach rehabilitacyjnych Czerniawa Zdrój.

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Wysoka